top of page

Endüstri GM Boya Tesisi 

Hizmete başladığımız günden beri durmadan çalışmaya ve sizlere hizmet vermeye gayret ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarda aynı zamanda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek güncel yenilikleri oldukça iyi bir şekilde entegre ederek, kullanıcılarımızın daha fazla verim elde edebilmesi için çalışmalarımıza azami dikkat ve önem veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda yurt içinde ve yurt dışında boya kabini ve holü kapsamında binlerce üretim ortaya koymuş durumdayız. Kurulduğumuz günden beri hızlı bir ilerleme kat ederek büyümeye devam etmiş, dinamik ve enerjik kadromuz ile çalışmalarımızı yaparak "Müşteri memnuniyeti" odaklı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Kendimize prensip olarak belirlediğimiz bu ilke ile birlikte ortaya çıkabilecek en ufak sorunlarda dahi müşteri memnuniyetini odak nokta olarak belirleyerek sorunların hızlı ve kesin bir şekilde ortadan kaldırılması adına adımlar atıyoruz.

Yaş Boya Tesisi
Yaş Boya Tesisi

Boya Tesisi genel itibariyle müşterinin ihtiyaç duyduğu duruma göre dizayn etmekteyiz. Standart boya kabinlerinin kullanılmasını tercih eden birçok firma çeşitli sorunlarla karşılaştığından dolayı kişiye ya da kullanılacak alana göre boya tesisi tercihinde bulunması hem verimliliği arttıracak hem de kullanılacak alanda uygun bir ortamın oluşmasında yardımcı olacaktır. Bununla birlikte kullanım kolaylığı da sağlanmış olacaktır.

Boya Tesisi Standartları

Boya tesisi, yapılan boya çalışmalarının doğru bir şekilde ve istenilen kaliteyi elde edebilmek adına belirli standartlara göre dizayn edildiği alanlardır. Bu standartlar genel olarak değerlendirildiğinde yapılan işlemlerin tam olarak istenildiği gibi olmasına yardımcı olurken aynı zamanda ürünlerin kalitesinde de doğrudan etkilidir. Genel olarak bakıldığında bu standartlar şu şekilde özetlenebilir;

  • Uygun filtreleme

  • Uygun iklimlendirme

  • Uygun aydınlatma

  • Temiz hava sistemi

Boya Tesisi
Yaş Boya Tesisi
bottom of page