top of page

Yüksek Basınçlı Su Jeti

Endüstri GM Yüksek Basınçlı Su Jeti farklı kapasite modelleriyle başta sanayi sektörü olmak üzere farklı sektörlerde müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Yüksek Basınçlı Su Jeti Makinemiz, yüksek basınç yada aşındırıcı bir madde ve su karışımı ile yüzeyleri aşındırma yeteneğine sahiptir. Bu makinelerle her tür maddenin yüzeyinde bulunan sert çıkıntılar, kesikler ve benzer pürüzler tamamen giderilir ve yüzeyde pürüzsüz bir görüntü elde edilir.

Yüksek Basınçlı Su Jeti
Yüksek Basınçlı Su Jeti
Yüksek Basınçlı Su Jeti

Yüksek Basınçlı Su jeti

Endüstri GM Yüksek Basınçlı Su Jeti ile yüksek basınçta yüzey temizliği yöntemleri ile Metal, Beton yüzey, boya ve pas sökme işlemlerini bölgeye zarar vermeden, sadece istenilen bölgenin yüzeyinin temizlenmesini sağlar. Hızlı ve çevreci temizleme yöntemidir. 

Uzun süreli profesyonel operatörlü kullanımlar için tasarlanmış yüksek kalite standartlarına sahip Endüstri Gm Yüksek Basınçlı Su Jeti ile liman işletmelerinde, iskele temizliğinde, eşanjör temizliğinde, bina temizliğinde, anıtların ve tarihi eserlerin temizliğinde, gemi ve raspa temizliğinde, sıva kazımı işlemlerinde mükemmel etkili temizlik sağlıyor.

bottom of page